Infolinka

+420 543 216 031

Elektrický vysokozdvižný čelní vozík EFL302

Společnost EP-equipment nedávno představila elektrický vysokozdvižný vozík EFL302 jako novinku na trhu a nyní je i v našem sortimentu.

 

Jaké má výhody a čím se liší od ostatních elektrických vozíků?

Tento vozík vznikl tak, že výrobce vzal konstrukci dieselového vozíku a místo spalovacího motoru do něj vložil elektrický motor poháněný lithiovou baterií. Výsledkem je vozík, který můžete využívat uvnitř haly, díky absenci výparů a emisí, ale zároveň ho můžete využívat i ve venkovních prostorech. Vzhledem k velkým kolům a vysoké světlé výšce si poradí i s nerovným terénem. Vozík má ochranu proti pasivní vodě a je možné ho využívat i v dešti. Pokud ale hledáte vozík na využívání pouze venku, doporučujeme vozík s kabinou. Díky lithiové baterii je šetrný k životnímu prostředí s čistou ekologickou stopou, tichý a provozní náklady jsou minimální, oproti dieselovým vozíkům až o 50% nižší.

 

EFL302 vydrží až 3 hodiny na jedno nabití. Baterii dobijete na 20% už za 28 minut a do plné kapacity za 2,5 hodiny. Díky li-ionové baterii můžete vozík dobíjet kdykoliv a na jak dlouho chcete, baterie se tím neničí jako u AGM akumulátorů nebo trakčních baterií a je kompletně bezúdržbová.

Díky li-Ionové baterii a řídící jednotce ZAPI může být vozík vybaven systémem telematiky, který umožní na dálku sledovat, kde se vozík nachází, dále nabízí sledování výkonu vozíku, spotřeby, efektivity a dokonce i diagnostiku chyb.

Ušetříte i při servisu, vzhledem k absenci vzduchového a olejového filtru, motorového oleje a startovací baterie.

ELF302 jsme nedávno dodali do společnosti Kredoline a po domluvě je možné se na vozík přijít podívat. V případě zájmu nás kontaktujte na poptavky@simplelift.cz .

Zaujal Vás vozík? Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na