Infolinka

+420 543 216 031

Děláme svět lehčí.

Co děláme

Ulehčujeme našim zákazníkům manipulaci se zbožím a materiálem, tak aby byl jejich provoz vždy funkční a co nejefektivnější. Dosahujeme toho prostřednictvím prodeje manipulační techniky, servisu a dalších služeb jako jsou analýzy a monitoring techniky.

Proč to děláme

Chceme, aby se naši zákazníci mohli věnovat svým vlastním cílům, ať už je to expanze jejich vlastních firem nebo strávený čas s rodinou. Pomáháme jim, aby měli čas na skutečně hodnotné věci, namísto toho, aby řešili přepravu břemen. Pokud sami nechtějí.

1995

Příběh našeho podnikání v oblasti manipulační techniky začal v roce 1995, kdy se Ing. Libor Svoboda stal vedoucím nově otevřené brněnské pobočky českého výrobce manipulační techniky, firmy Belet. O pár let později pak tuto pobočku odkoupil do svého vlastnictví a firmu až do roku 2014 vedl svým jménem, kdy nás nečekaně opustil.

2014

Při studiu otci ve firmě pomáhal syn Ondřej, který dočasně z firmy odešel budovat vlastní kariéru. Nečekaná událost úmrtí táty ho ale postavila před otázku, jestli se do firmy vrátit a zkusit ji po horších výsledcích z posledních let oživit, anebo zavřít. Znalost prostředí napomohla tomu, že v roce 2014 Ondřej firmu převzal a rok na to vznikl Simple Lift.

Přístup

V Simple Liftu věříme, že jdou věci dělat lépe, než je někdy zvykem. Snažíme se chovat tak, jak si přejeme, aby se k nám chovali naši dodavatelé. Držíme se těchto hodnot:

Jednoduchost

Děláme vše pro naše zákazníky jednodušší, snazší. Proto Simple Lift.

Transparentnost

Klademe důraz na transparentní jednání, které vytváří důvěru.

Poctivost a pečlivost

Děláme to nejlepší, co umíme, s čistým svědomím.

Profesionalita

Neustále se zlepšujeme, abychom dodávali maximální kvalitu ve zboží i službách.

Zodpovědnost

Zákazníky nenecháváme na holičkách.

Jak Vám můžeme pomoci

Vybereme a dodáme vhodný kus manipulační techniky.
Provedeme servis.

Dodáme jakoukoliv jinou službu, která zajistí funkční a efektivní manipulaci:

Logistický sklad a výdejní místo máme přímo v Brně

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7:30-11:30, 12:00-16:00.
Zobrazit na mapě

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na