Infolinka

+420 543 216 031

Výrobce EP Equipment se představuje

Společnost EP Equipment patří mezi největší světové výrobce manipulační techniky. Je součástí skupiny KION Group, která zastřešuje i dva z největších prodejců manipulační techniky v Evropě – Still a Linde.  Firma EP prošla během dvaceti let rychlým vývojem a pod vedením evropských inženýrů se postupně etablovala do role jednoho z největších dodavatelů manipulační techniky na západní trhy. Sestavování strojů probíhá ve hlavním závodě průmyslové oblasti v Ningbo v Jihovýchodní Číně. Odtud sortiment putuje k prodejcům do celého světa. Kromě zastoupení v jednotlivých zemích zřídila mateřské firma před několika lety velké distribuční centrum v Belgii. Zde je k dispozici kompletní sortiment náhradních dílů, což umožňuje velmi rychle zpracovat požadavky zákazníků na servis či montáž přídavných zařízení.

Výrobky EP Equipment u zákazníků bodují spolehlivostí, dobrým dílenským zpracováním a především skvělým poměrem cena / užitná hodnota. Jestliže na výrobky Toyota nahlížíme jako na Mercedes v segmentu manipulační techniky, pak techniku EP lze přirovnat k Oktavii. Výrobní řady elektrických, naftových a plynových vozíků jsou osazovány spolehlivou německou hydraulikou Schabmüller, japonskými motory Nissan/Mitsubishi, bočním posuvem Cascade, špičkovou elektronikou.

 

Společnost EP investuje značné prostředky do vlastního vývoje a následování nejnovějších trendů. Už nyní například vybavuje elektrické vozíky některých řad Lion bateriemi, které znamenají velký posun v uživatelském pohodlí. A co víc – firma disponuje vlastním závodem na výrobu těchto baterií, kterým je připisována budoucnost.

 

O tom, že EP nezanedbává ani designovou stránku výrobků, svědčí řada získaných ocenění na mezinárodním poli, naposled získání ceny Design Award 2019 v konkurenci všech známých výrobců.

 

Výrobky EP Equipment  si získávají  sympatie všude tam, kde zákazník oceňuje spolehlivost, solidnost, výhodnou pořizovací cenu. V neposlední řadě i cenu servisních prací a náhradních dílů, která u největších značek často zákazníky nemile překvapuje. Stabilně stoupající prodejní čísla v celé západní a střední Evropě svědčí o důvěře zákazníků a velké perspektivě do budoucna.

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na