Infolinka

+420 543 216 031

Toyota material handling

Představujeme dodavatele – Toyota Material Handling

Jedním z našich dodavatelů je firma Toyota Material Handling, nevětší producent manipulační techniky na světě, známý svou kvalitou.

Věděli jste, že Toyota jako aktuálně druhá největší světová automobilka, dělá zhruba třetinu obratu prodejem aut a manipulační technikou dvě třetiny? To je ohromný objem. Zároveň je Toyota jako japonská firma proslulá svými hodnotami a výrobními procesy, o kterých se píší knihy a učí se jako správné základy pro výrobní firmy.

 

V ČR působí již 21 let. Po celé ČR mají přes 100 obchodních zástupců a 100 mobilních servisních techniků, díky čemu se dostávají blíže zákazníkům. My jako partneři s místní působností tyto možnosti ještě posilujeme. Zákazník má zajištěnou rychlou reakci s krátkým dojezdem. Servisní tým Toyoty se pyšní 96% úspěšností opravy při prvním výjezdu a 95 % všech potřebných dílů je dostupných do 24 hodin. Když k tomu přičteme legendární kvalitu značky Toyota, máme skvělou značku do provozů, kde si nemůžete dovolit výpadek vozíku na delší dobu.

Díky našemu partnerství můžeme kombinovat cenově výhodné vozíky od EP Equipment s vozíky od Toyoty do těch nejnáročnější provozů a nejsofistikovanějších řešení.

Manipulační technika od Toyoty se hodí všude tam, kde zákazník požaduje kvalitu bez kompromisů, například do provozu, kde je pouze jeden vozík a je zde třeba mít to nejspolehlivější řešení na trhu.

Sortiment od Toyoty si můžete prohlídnout na našem e-shopu :

 

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na