Infolinka

+420 543 216 031

Ručně vedený elektrický vysokozdvižný vozík ESL122

Nedávno jsme do našeho sortimentu zařadili zajímavou novinku od výrobce EP Equipment. Do bestselleru, vozíku EST122, byla přidána lithiová baterie, která má oproti gelovým i trakčním bateriím spoustu výhod. Více o lithiových bateriích najdete v našem článku, kde probíráme veškeré výhody této technologie.

Vozík ESL122 je poháněný 25V/80Ah lithiovou baterií a díky robustní šasi a stabilní věži zajišťuje pohodlnou, efektivní  a plynulou manipulaci s břemeny.

Jedná se o základní variantu elektrického vysokozdvižného vozíku, která je ideální pro přechod z manuálního zakladače. ESL122 má výborný poměr cena / výkon. Díky jednoduchému ovládání pohybu přes motýlkové ovládání a tlačítka na zdvih a spouštění vidlic pro leváky i praváky s ním může pracovat opravdu každý. Je to ideální pomocník do menších a středních provozů a díky skvělé obratnosti je vhodný i do malých a úzkých skladů.

Díky vysoce kvalitnímu zpracování hydraulického systému je zvedání a spouštění tiché a plynulé. Konstrukce vozíku je jednoduchá, bezúdržbová a celkově s nízkými provozními náklady a případnými náklady na opravu.

Oproti vozíkům typu 12ES má ESL122 také tlačítko želvičky, které využijete při manipulaci v užších prostorech. Toto tlačítko zpomalí rychlost pojezdu a zároveň umožňuje pojezd i při svislé poloze ojky. Další rozdíl mezi vozíkem vyšší řady 12ES je ochranná mříž, která je u ESL122 drátěná.

Tento model vozíku nabízíme také ve variantě s AGM akumulátorem s názvem EST122, který je levnější, ale baterie má menší životnost. Vozík má integrovaný nabíječ a pro dobití jej stačí zapojit do standardní zásuvky.

Pokud tedy hledáte vysokozdvižný vozík na občasné použití, nebo s využitím na pár hodin denně, ESL122 je přesně pro Vás. Nabízíme jej v různých výškách zdvihu (standardně od 2,5m do 3,6m).

Na našem webu zjistíte, které varianty vozíku máme skladem. V případě, že potřebujete poradit nebo se na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat na email poptavky@simplelift.cz nebo na telefon 543 216 031.

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na