Infolinka

+420 543 216 031

Představujeme Simple Lift s.r.o.

Kořeny společnosti sahají do roku 1912, kdy vznikl státní podnik Belet, jenž byl v roce 1992 zprivatizován. V roce 1997 se šéfem nové brněnské pobočky stal Ing. Libor Svoboda, který ji později odkoupil. Naneštěstí nás v roce 2014 opustil a jeho štaci převzal syn Ondřej. Simple Lift s.r.o. je jen novou právní formou a značkou původní firmy. Co to znamená pro Vás? Nejsme nová nedůvěryhodná a nezkušená firma.

Pro Váš maximální komfort při výběru zboží přinášíme nové stránky, které dolaďujeme postupně, protože přednostně vyřizujeme přání zákazníků. Naší jedinou reklamou bylo doposud Vaše ústní doporučení. Protože vidíme, že i přesto zákazníci přibývají a má to smysl, chceme o sobě dát více vědět a zároveň Vám umožnit pohodlnější objednávání. Co to znamená pro Vás? Jsme tady pro Vás na prodejně, na telefonu, ale nově i na internetu, kde Vám sdělíme informace o produktech a službách.

Sortiment na webových stránkách nemáme zatím široký. Jsou oblasti, kterým se zatím záměrně nevěnujeme (čelní vozíky), ale potom je spousta vozíčků s jinou nosností, délkou apod., které postupně přidáme. Nebojte se na ně zeptat už teď. Snažíme se ochotně a pečlivě věnovat každému Vašemu přání. Chceme být na naše produkty i služby hrdí, proto si zboží vybíráme a zároveň ho opravujeme. Co tohle všechno znamená pro Vás? Věnujeme se raději užšímu sortimentu, ale o to pečlivěji a včetně servisu.

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na