Infolinka

+420 543 216 031

Kariéra v Simple Lift

Vážení uchazeči,

volba zaměstnavatele je důležitým životním rozhodnutím – v práci trávíme velkou část dne, vytváříme v ní vztahy, vyděláváme peníze, abychom splnili potřeby svoje i rodiny a zbylo nám při tom ještě na naše cíle a sny. Věřím, že všichni chceme pracovat tam, kde se všechno toto daří a můžeme se těšit nejen z práce domů, ale i do práce. A to díky zajímavým projektům a skvělým výsledkům, na kterých společně pracujeme, abychom mohli být hrdí na to, kde pracujeme. Vím, že je možné toho dosáhnout, protože nám se to daří. A také vím, že to není samozřejmé. To všechno se stane jen díky dobře odvedené práci. A začíná to u výběru kvalitních lidí, kteří jsou ochotni přiložit ruku k dílu, zabrat, když je potřeba a neustále na sobě pracovat.

Podívejte se, co o nás říkají někteří naši zaměstnanci a pošlete nám svůj životopis. Budeme rádi, když se k nám připojíte, i když vím, že dostat se k nám není snadné!

S pozdravem, Ondřej Svoboda, majitel a ředitel Simple Lift s.r.o.

Volné pozice

Volná pozice - servisní technik

Umíš opravovat stroje? Hledáš změnu? Pak se přidej k nám. Jsme rostoucí brněnská firma, která hledá posilu do týmu.

Volná pozice - obchodní zástupce

Máš rád různorodou práci, technika a komunikace ti není cizí a rád za sebou vidíš výsledky? Přihlas se na tuto pozici a staň se jedním z nás. Jsme rostoucí brněnská firma, která chce dosahovat velkých výsledků.

Volná pozice - vedoucí servisu

Umíš opravovat stroje? Dokážeš práci zorganizovat sobě i ostatním? Zvládáš i práci na počítači a papíry? Pak se přihlas a pomoz nám vybudovat servisní středisko. Jsme rostoucí brněnská firma, která hledá posilu do týmu.
Nenašli jste se v inzerované pozici? I přesto nám zašlete svůj životopis a my se Vám ozveme ohledně možnosti spolupráce.

Jak to bude probíhat?

Výběrové řízení v 6 bodech
01
Přihlaste se

vyplňte formulář u dané pozice nebo napište/zavolejte na kontakt níže

02
Brzy se uslyšíme

telefonicky potvrdíme Vaše přihlášení a upřesníme další postup

03
Budeme se o Vás zajímat

pošleme Vám 2 dotazníky, které nám pomohou vybrat nejvhodnějšího uchazeče

04
Chceme Vás vidět

úzký výběr uchazečů pozveme na pohovor, kde upřesníme podmínky spolupráce

05
Potvrďte to referencí!

je za vámi vidět dobře odvedená práce? Pak se o tom rádi dozvíme více.

06
Vyzkoušejte si to!

v rámci „dne na zkoušku“ zjistíte, co nabízená pozice obnáší a jak Vás baví

Došel jste až sem? Skvělé! Společně vyhodnotíme Váš zkušební den a po oboustranné shodě jste se stal součástí našeho týmu ;-)

Co o nás říkají zaměstnanci?

Pracuji v Simple Liftu především proto, že je tady super kolektiv, práce mě baví a je to různorodé, takže nedělám celý den furt to samé.
Kuba
Vybral jsem si Simple Lift, protože se mi líbí cesta, kterou to chce náš šéf vést, jeho pozitivní nastavení mysli, podpora a motivace něčeho dosáhnout. Mám tady možnost se vzdělávat a můžu být příčinnou dosažených výsledků firmy.
Tom
Pracuji tu kvůli dobrému kolektivu, náplni práce a její různorodosti. Oceňuji, že si práci můžu organizovat sám a vedení mi důvěřuje.
Martin

Těším se na Vás na pohovoru, kde ráda odpovím na Vaše dotazy. Barbora Vojtěská

Kontaktní formulář

    Ze zákulisí naší práce

    Sledujte více na