Infolinka

+420 543 216 031

Jsme autorizovaným prodejcem značky Belet v Brně

Jsme autorizovaných prodejcem značky Belet pro Brno a Jižní Moravu. Proto Vám Belet chceme blíže představit.

Společnost Belet je česká firma sídlící ve Vejprtech. Již v 60. letech minulého století začal podnik Belet s.p. se strojírenskou výrobou, která se později začala orientovat zejména na manipulační techniku, která je nyní jádrem podnikání akciové společnosti Belet založené roku 1992. Jejich produkty jsou vysokozdvižné čelní vozíky, ručně vedené s pohonem i bez, paletové vozíky a různé další manipulační nástroje jako plošinové vozíky, jeřábky a rudly. Belet kombinuje vlastní výrobu s komponenty osvědčených výrobců na motory, řídící jednotky apod. Jejich silnou stránkou je proto zakázková výroba dle konkrétních požadavků zákazníka. Díky hlubokým znalostem z výroby mohou výrobky firmy Belet konkurovat vyhlášeným značkám v oboru. Díky dostupným náhradním dílům a podpoře v češtině se Belet jasně vymezuje vůči méně známým dováženým značkám.

Pro koho je tedy Belet vhodný?
Pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nepotřebují nutně to nejdražší v podobě Jungheinrichu, Linde, Toyoty či Stillu, ale zároveň chtějí kvalitní produkt.

Proč jej koupit u nás?
Koupi, záruky i servis řešíte s námi. Nemusíte čekat až servis pojede Vaším směrem, ale co nejrychleji k Vám posíláme technika, abychom eliminovali Vaše prostoje. Doprava technika je zároveň po Moravě levnější vzhledem ke strategické poloze v Brně. A jako vše co děláme, pro Vás chceme udělat lehčí.

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na