Infolinka

+420 543 216 031

Čelní elektrický vysokozdvižný vozík EFL181

Elektrický vysokozdvižný čelní vozík EFL181

Nedávno jsme Vám představili novinku od EP Equipment, vozík EFL302, který jsme dodali například do firmy Kredoline, kam můžeme po domluvě zajet na prohlídku vozíku přímo v provozu. V tomto článku Vám představíme jeho menšího brášku, vozík EFL181.

Menší je především rozměrově a nosností, která je 1800 kg. EFL181 je moderní vozík, který se chlubí elektrickým pohonem poháněným lithiovou baterií a integrovaným nabíječem do standardní zásuvky. Co to znamená? Díky elektrickému pohonu a absenci zplodin je šetrný k životnímu prostředí a můžete ho využívat i v uzavřených prostorech. Hodí se pro občasné použití, ale i na více hodin denně, a to díky lithiové baterii. Tu totiž můžete dobíjet v každé volné chvíli, abyste její úroveň nabití drželi na co nejvyšší hodnotě. Díky tomu, že je nabíječ integrovaný, nemáte s nabíjením žádnou práci – vozík jednoduše zapojíte do elektrické zásuvky kdykoliv jste poblíž. Nepotřebujete 400V zásuvku, ale stačí Vám klasických 230 V a díky lithiové baterii nepotřebujete ani odvětrávané, speciálně vyčleněné prostory. Odpadá také údržba a dolévání destilované vody. I přes to všechno baterie vydrží násobky toho, co klasické zaplavené trakční baterie.

EFL181 je dále vybaven moderním a účinným AC motorem, který má dlouhou živostnost. Vozík EFL181 má i při menších rozměrech velký prostor pro obsluhu, což u bateriových vozíků nebývá standardem. A to vše díky lithiové baterii, která je menší a lehčí než klasická. Zároveň jsou zde použité pouze osvědčené komponenty z modelů až s 10letou tradicí, což výrazně snižuje poruchovost a klesají náklady na údržbu.

Vozík běžně prodáváme s kvalitní tvarovanou sedačkou, zrcátky, LED osvětlením, bočním posuvem a plnými superelastickými pneumatikami, které mají výrazně delší výdrž. Můžete si vybrat výšku zdvihu až do 4800 mm, pozicionér (hydraulické nastavování rozteče vidlic), kabinu, topení a další vybavení.

Pokud potřebujete vyšší nosnost, můžete sáhnout po dalších sourozencích z rodiny EFL, a to EFL252 s nosností 2500kg, nebo EFL352 s nosností 3500kg.

Zaujal Vás vozík, nebo potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás na poptavky@simplelift.cz a my Vám rádi poradíme.

 

Ze zákulisí naší práce

Sledujte více na